| Bernoullie a întrebat:

Toamna aceasta merg pentru prima oara la liceu(cls a9a)...si am auzit ca prima data te pune pe fiecare sa te prezinti... mi-ati putea da niste sugestii de prezentare?

Răspuns Câştigător
| SmileyyXD a răspuns:

Buna, numele meu este Crina si am...[cati ani ai tu, presupun ca 14 sau 15].Ma bucur sa fiu aici si sa-mi fac noi prieteni.Pentru cine vrea sa ma cunosca va voi spune cateva hobby`uri de-ale mele[si incepi sa spui]. Sper ca ne vom intelege bine atat intre noi cat si cu profesorii!

4 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Nu trebuie sa te prezinti intr-un fel anume, adica nu trebuie sa-ti povestesti viata acolo laughing Spui doar " Buna ma numesc "nume" "prenume" si am "" de ani. Daca nu esti din acel oras mai poti spune din ce oras vii. Si atathee hee Crezi ca o sa ii puna pe toti din cl sa isi povesteasca hobby-urile sau mai stiu eu ce.asta ar dura o eternitate. Baftawinking

| Acadeeeaa a răspuns:

Am si eu nevoiee! Ca si eu sunt a9a:-s.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie decat sa-ti spui numele si eventual la ce scoala ai invatat si de unde estihappy

| Zully a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te comporti natural...nu trebuie sa te pregatesti pentru a face cunostiinta cu cineva.big grin