| RaulEma123 a întrebat:

Salut, Am nevoie de o carte de circuite electrice care are aproximativ 1000 de pagini dar nu mai tin minte exact numele autorului ( stiu ca era un autor celebru de care am mai auzit inainte si e foarte cunoscut ). Cartea se numeste tot ceva de genu Circuite Electrice de... (numele autorului ). Parca avea un K in interiorul numelui dar nu mai stiu sigur, oare nu va dati voi seama?

3 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

E romaneasca cartea?

| Arthiom a răspuns:

Vorbesti cumva despre o carte de la "Talking Electronics"?

| RaulEma123 explică:

Thomas Floyd, Circuite Electronice. Am aflat pana la urma, mersi pentru interes