| alexandraplay a întrebat:

Am vazut recent o carte la kaufland si nu mai stiu cum se numeste era ceva de genul un iubit perfect si era mov cartea cu o fata castanie sau blonda pe ea era desenata fata si ca sa va dati seama mai era o carte tot aceeasi editura si scriitor-oare dar pentru slabit Multumesc dau funda ++++++++ vot

Răspuns Câştigător
| alexandraplay explică (pentru DianaIstratii):

Mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersiiiiiiiii mult :* love struck

| DianaIstratii a răspuns (pentru alexandraplay):

Cu placere, cu placere, cu placere, cu placere, cu placerebig grinbig grin

| alexandraplay explică (pentru DianaIstratii):

big grin big grin:big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin laughing)) rolling on the floor))

4 răspunsuri:
| Adda097 a răspuns:

Cred ca e CHIMIE PERFECTA...dar uita-te in link si vezi daca asta e. Fundita?:o3 http://www.ledabooks.ro/index.php?dispatch=products.view&product_id=530