| Sophie2105 a întrebat:

Ce metode de colorarea parului imi recomandati in afara de, hartie creponata? (Verde, pentru halloween)
Fundita

Răspuns Câştigător
| Lorde92 a răspuns:

Nuantator, dar e cam 30 de lei(eu atat am dat pe el de la dm) sau albastru de metil(de la farmacie) doar sa nu pui multa culoare si va iesi un fel de turcoaz verzui. Sau erau niste batoane cu care te dai o data si la prima spalare s-au dus, tot de la dm.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Extensie colorata de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/extensie-colorata-clip-on-6669101 si nu strica nici parul.

| Kumiko19 a răspuns:

Spray, costa 10 lei si se ia la prima spalare.

| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DmyrO0hkeog
incearca dar sa ai rabdare si nu crede ca dai de doua ori si gata! Rabdareee!

| anonimanonimsmecher a răspuns:

Sampon colorat care te tine cam o luna daca nu il freci si daca freci bine dupa 2 3 spalari
Sper ca te-am ajutat te pup funda?