| FaneFane6564 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi fac un HOME STUDIO MUSIC dar nu stiu de ce am nevoie. (Am un laptop bunicel).In rest habar nu am de ce am nevoie, va rog ziceti-mi tot, programe de editat inregistrarea microfoane tot ce trebuie si numele complet la programe si scule happy.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai tu bani de asa ceva? Autorizatie ai? te saltă dna ul.

| FaneFane6564 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu iti trebuie nici-o autorizatie daca-l faci la tine acasa si doar pentru tine... Si maxim 3.000 euro iti trebuie pentru un home studio, depinde acum cum vrei sa-l faci.