| Anna123456654321 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu daca pentru admiterea la Liceul de Coregrafie şi Artă Dramatică „ Octavian Stroia" din Cluj - Napoca este neaparat ca la proba de coregrafie sa dai examenul in dans clasic, dans romanesc, dans modern/dans contemporan sau poti sa alegi la care dai proba as dori un raspuns cat mai rapid multumesc.

1 răspuns:
| skr1ptu a răspuns:

Nu este specificat un tip anume de dans. Alege-ti tu tipul de dans care-ti place, exersezi si dai proba!