| shippo3313 a întrebat:

cine stie cum ma pot inscrie la liceul de coregrafie si arta dramatica "octavian stroia" CLUJ-NAPOCA. exista si clasele 5-8?

Răspuns Câştigător
| linush95 a răspuns:

Da existabig grin! vezi ca acum cateva zile s-a pus regulamentul!
pentru clasele a5a si a8a in perioada 8 iunie-15 iulie se dau probele intre orele 9-14
admiterea consta in testarea aptitudinilor (elasticitate-auz muzical).

| SongHyeRa a răspuns (pentru linush95):

Buna imi spui te rog si mie ce fel de probe sunt la octavian stroia? trebuie neaparat sa stii balet?

2 răspunsuri:
| dianacool a răspuns:

Nu stiu