| anonim_4396 a întrebat:

Salut ati putea sa-mi dati niste idei de desene grafice, adica doar din creion simplu.Si sa-mi dati niste imagini.Dau fundita.

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Google- Imagini- Scrii subiectul desenului- Setari- Cautare avansata- Tip de imagine(alegi,, Grafica'' )- Click pe cautare avansata si acum vei primi rezultate doar in format grafic. Succes!

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

O fata.

| PewDiePieWWE12334 a răspuns:

Incearca sa creezi o imagine gen intre doua cladiri in aer oarecum. sau intr-un tunel, sa se vada capatul, sau o cladire din sticla, sau un pod sau un turn asemanator turnului eiffel dar sa fii oarecum sub el

| Costel_Alecu_1985 a răspuns:

O masina

| anonim_4396 explică (pentru Costel_Alecu_1985):

Da-mi un model de lamburghini

| Costel_Alecu_1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Muchelago +o fata

| Costel_Alecu_1985 a răspuns:

Sau adaka nu un animal ex:un cal

| Costel_Alecu_1985 a răspuns:

O masina + o fata