| Shmekeru a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de desene in creion. n-am ce face.(funda pentru cea mai buna idee)

Răspuns Câştigător
| KamyKaze666 a răspuns:

Pai big grin
Un demon facut in alb negru
Masini in 3D
Daca esti talentat deseneazati prieteni in stil caricaturatongue

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&global=1&cu=most+popular
http://www.desenez.net/
sunt interesante.eu ma inspir mereu de aici;)

Răspuns utilizator avertizat
| xToxicObsession a răspuns:

Pai thinking Un peisaj de ianra/vara/toamna/primavara thinking, vedeta ta preferata, o vaza cu flori, o parte dintr-un film/o poveste care te-a impresionat mult, un personaj din desene animate laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci un chip de fata care sufera din dragoste.