| MegaProXtreMm a întrebat:

Salut:*! Cu ce medie se intra la liceul Dinu Lippati la profilul de arte?; x.

Răspuns Câştigător
| cata1angel a răspuns:

In dinu lipatti se intra cu 8 dar trebuie sa dai si probe daca vrei la arta actorului dar in orice caz si la muzica trebuie uite id meu pentru mai multe informatii p.s eu sunt in dinu lipatti la arta actorului funda te rog

2 răspunsuri:
| Iяiηα a răspuns:

Lipatti din Pitesti? Daca e asa, se intra cu 8, destul de lejer.Bafta la admitere!happyE o sectiune frumoasa

| cata1angel a răspuns:

Scuza-ma id meu cata1angel)))