| Ckonikuaa_CkuCky_1905 a întrebat:

Buna happy! Cu ce medie se intra la liceul de arte Dinu Lipatii Pitesti sectia arhitectura? happy

Răspuns Câştigător
| taviyamato2 a răspuns:

Eu am terminat liceul de arta la sectia de muzica, de obicei se cere o proba practica- destul de usoara - nimeni nu e absurd, si o medie de minim 6. Nu stiu exact, vroiam doar sa iti spun ca e o alegere foarte buna mai ales daca urmezi si studiile superioare, ai oportunitati prea bune si e 'pacat' daca nu urmezi aceasta specializare. Succes si voie buna doamna arhitecta!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la secțiunea licee și vezi cu ce medii au intrat elevii în anii anteriori: www.edu.ro
Pa, pa.