| pysa1991 a întrebat:

Caut un moment artistic la nunta(dans, foc etc), ma poate ajuta cineva cu sugestii, sunt in criza de timp...

Răspuns Câştigător
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Da-ti foc, nu stiu.
Fa un film dragut dragut pe care sa il puna in timpu nuntii, in care pui oamenii sa vorbeasca despre cei care se casatoresc. Fa un numar de magie si, daca nu iti iese, stai linistita ca oricum o sa te aprecieze ca doar iti sunt rude/prieteni de familie. Sau poti doar sa vorbesti. Sau sa canti. Daca n-ai talent, atunci un rap ceva. Glumesc, daca n-ai talent sa nu canti.
Nu stiu ce sa mai zic.
P.S. Sa nu faci nimic cu foc.

| pysa1991 explică (pentru DaughterOfDarkness):

Vazusem 2 tipi care aveau un numar de genu :www.fachiri.ro
doar ca nu stiu daca se merita atat ca spectacol cat si ca bani dati...de aceea voiam pareri sau ce ati mai vazut pe la nunti...

1 răspuns: