| dragosdark555 a întrebat:

Imi puteti da si mie retete cu mancaruri de post?(funda)

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

E gresita categoria unde ai postat. :) (Tebuia la Gastronomie sa o fi postat.)

Daca dai un search pe google vei gasi multe retete de post. Dar, pana una-alta..., ti-am gasit si eu; poftim:

http://crez.org/retete/retete_post.asp

http://www.bucataras.ro/retete/mincare-de-post/

Sper sa-ti ajute. Bafta.

| dragosdark555 explică (pentru JeSa):

Multumesc mult sunt foarte folositoare dar nu-ti dau inca funda.Peste o luna daca nu mai primesc nici un raspuns folositor ca al tau iti dau funda dar mai ai o luna de asteptat. Si inca ceva as vrea sa te am la lista de prietenei.

| JeSa a răspuns (pentru dragosdark555):

Dragosdark555,

Cu placere. happy Dar nu ti-am raspuns pentru funda, ci sa fiu folositoare. Insa, vazand ca ai postat gresit intrebarea, m-am simtit sa-ti atrag atentia.
Ca altadata sa stii unde sa postezi...

Ok, ai accept de la mine in lista de prieteni.
Welcome!