| IAmTheLegendary a întrebat:

M-am gandit ca in acest an scolar, sa o impresionez pe profesoara mea.M-am gandit sa fac un desen care sa reprezinte cat de aproape a fost de mine in anul a 3-lea de scoala, ai cat de mult m-a reprezentat in clasa(cat de mult am fost pe placul doamnei si de cate oiri am fost model)..Si as vrea sa scriu pe spate:Va multumesc ca ati stat 2 ani alaturi de mine!(am stat doar 2 ani la ea pentru ca m-am mutat la alta clasa dar tot la aceeasi scoala.)Si as mai vrea sa ii fac un cadou.
Este o femeie de 30 de ani, maritata cu un coopil de 5 ani.ii plac culorile:rosii portocalii pasteluri etc.Va rog ziceti-mi ce sa ii fac caodu de an scolar!

P.S sunt in a 4-a si am 10 ani si sunt la scoala generala din rm.valcea nr 5

Răspuns Câştigător
| ChemoshRDB a răspuns:

Ii poti desena un buchet de flori si in fiecare floare sa scrii cate un cuvant de multumire.
De asupra desenului sa scrii:
Va multumesc pentru ca:
si in fiecare floare scrii cate ceva...ex: ati fost alaturi de mine, m-ati ajutat, ati avut rabdare etc.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Poti sa-i faci portretul, sau sa te desenezi pe tine si pe ea, sunt sigur ca i sar parea super draguta, cumparai un trandafir portocaliu si ai terminat treabahee hee

| tudord95 a răspuns:

E o idee buna faza cu desenul, pun pariu ca profesoara va fi bucuroasa atat timp cat e ceva facut de tine.
Eu zic ca o sa-i placa mesajul transmis de tine;( bafta )

| TaviRandom a răspuns:

Poti sai dai ceva de mancare, cand nu stii ce cadou sa-i faci unui om dai de mncare si sigur va fi multumit iti zic din propria experienta

| IAmTheLegendary explică (pentru TaviRandom):

Am mai incercat in acesti 2 ani, in primul an scolar la ea, am incervat dar..nu prea a fost multumita si m-am gandit la chestia aceasta, este buna idea? happy