| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva zile incepem scoala iar cel care am stat vara asta este cu mine in clasa si cred ca o sa afle cei din calsa ca am stat cu el. Si daca nu o sa afle colegi as vrea sa imi reiam relatia cu el dar nu stiu cum sa il impresionez ca s-a suparat pe mine ca am spus unei colege si de aceea ne-am despartit. dati-mi si mie niste sfaturi cum sa-l fac sa aive incredere in mine si sa ma placa inapoi.

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca nu afla si daca afla colegi nu trebuie sa iti pese asta.stai pe langa el du-te pe langa banca lui zambesti fi de trebuie vesela.

| inger02 a răspuns:

Draga mea ce iti pasa tie de colegi ca afla? daca IL iubesti. ce conteaza ce zice lumea daca il iubesti lupta sa fi cu el si numai spune si tu tot la fete ca eu sunt patita asa am spus si eu si am avut probleme in relatie. baietii afla si dupa aceea se supara. cerei scuze si spune-i cal iubesti foarte mult si spune-i ca nu se va mai intampla. lasa sa zica lumea ceo vrea cas multi invidiosi nu-i nimic rau sa vb cu un baiat cai din clasa de la tine.bafta in continuare