| clawdy100 a întrebat:

Maine dau teza la romana, si as vrea daca puteti sa-mi dati si mie niste variante de teza. Sunt clasa aVIa. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Kanpeki a răspuns:

Http://www.didactic.ro/......a/teste/10 Sunt doar teste si fise de lucru nu sunt si modele de teze. Dar au si rezolvari si sper sa-ti fie de folos :D Succes la teza :-h

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu dau tot maine crying

| Anonima_5812 a răspuns:

Hey...si eu dau maine teza la romana si sunt si in clasa a 6-a
De la ce scoala esti?

| andra4u a răspuns:

Si eu tot maine dau! Pff...

| coolgirld a răspuns:

Si eu dau poimaine si chiar sunt curioasa ce voi avea dar asta e oricum clasa a a6a e asemanatoare cu a a5 si chiar din recapitulari a fost foarte simplu