| anilorak a întrebat:

Salut.Peste 2 saptamini trebuie sa organizam bal mascat.Fiecare clasa trebuie sa prezinte cite doua numere.Mai trebuie sa ne prezentam intrarea si trebuie de spus o deviza.Noi ne-am gindit ca o sa ne numim iepurasii, insa nu avem idee cum sa ne prezentam. Daca aveti vreo idee cum sa fie deviza noastra va rog frumos sa ne ajutati.Ne mai trebuie un concurs haios si interesant.CIne are mai multe idei spuneti-mi va rog.

2 răspunsuri:
| ionika231 a răspuns:

Poate linkul acesta va este de folos http://ro.english-attack.com/ drept sursa de inspiratie

| anilorak explică:

Din pacate nu m-a ajutat cu nimic. Poate mai bine imi propui o deviza.