| anilorak a întrebat:

Salut.Invat in clasa a-X-a si luna aceasta trebuie sa organizam balul bobocilor. Daca are cineva vreo idee ce putem sa prezentam sau mai bine ce cocursuri putem sa aratam ca sa-i interesam pe toti.

3 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

E foarte ciudat ca cei din clasa a10a organieaza balul. La noi doar a12a organizeaza; si eu sunt in a10a. O idee cat de cat originala pe care au avut-o la balul de anul trecut: se luat cativa baieti si cateva fete din sala(care nu participau), iar concurentii trebuiau sa aleaga pe cineva de acolo de genul opus si sa il convinga la microfon sa iasa cu el/ea. A fost foarte tare|!

| anilorak explică:

Acest bal la noi se organizeaza cu ocazia intrarii in liceu.

| anilorak explică:

Acest bal este organizat cu ocazia intrarii in liceu.Noi sintem tinerii liceeeni.