| lilboutique a întrebat:

Sunt clasa a 8a si la sfarsitul acestui an (dupa cum probabil ca stiti) va avea loc "Ultimul clopotel". Clasa mea ar vrea sa organizam ceva frumos. Vor fi invitati toti profesorii clasei + diriginta + invatatoarea. Ce idei aveti? dau fundita pentru cea mai frumoasa ideebatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Adica faceti banchetul happy. Pai nu stiu. undeva la un local ar fi perfect love struck.

| lilboutique explică:

Nu, nu banchetul, aaia e alta poveste.
Ultimul clopotzel e ultima ora de dirigentie in care sunt invitatii toti profesorii si trebuie sa facem ceva frumos in semn de multumire pentru eihappy [gen o compunere, o sceneta.]

| claudiu89 a răspuns:

Baloane, panglici, baloane umplute cu confeti, flori pe mese, ceva frumos desenat pe tabla.

| wanna_7811 a răspuns:

Pai cred ca ar fi frumos si interesant sa faceti o sceneta in care fiecare sa aiba rolul unui profesor...happy
si puteti folosi replicile pe care le spun ei cel mai des.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa organizezi ceva frumos la care sa le placa si elevilor si profesorilor.in asa fel ca ei sa ramana uimiti.big grin