| Irina777 a întrebat:

Salut, puteti sa ma ajutati va rog, cunoasteti vri-un cantec despre razboi, ceva de genu: intr-o vale adinca, sau intr-o groapa adinca sta un soldat ranit...si cuvintele vin din partea acelui soldat...eu in cintec de jale, insa nu-l tin minte de loc, mi-l cinta tata cind eram mica, si acum vreau sa-l gasesc dar nu mi-l amintesc, sper ca cineva o sa ma ajute. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu stiu daca asta e ceea ce cauti, dar piesa asta e impresionanta.
http://www.youtube.com/watch?v=PbE6v97uww0