| MiCuTzZa a întrebat:

Salut spenetzi-mi niste idei pentru un eseu cu tema,, scoala in viziunea mea,,... funda?

3 răspunsuri:
| DoK a răspuns:

Skrie ce intelegi tu prin cuvintul scoala
Poti descrie chiar si o zi de scoala.

Si n-ar fi rau sa scrii cu ai dori tu sa fie la scoala ce schimbari ai face tu in scoala ta...

| Azeℓℓe a răspuns:

Pai scrie ce crezi tu despre scoala.

Cum ti se pare. Aspectu scolii. Materiile. profesorii. etcbig grin

| buburuzaa a răspuns:

BUNA! pai scrii ce parere ai tu despre scoala in care esti si daca ai vrea sa fie mai altfel, mai diferita decat este daca ii lipseste ceva, profesorii, care e atmosfera in timpul scolii intre voi, si mai poti scrie cum ai vrea tu sa fie, adica orele sa fie mai scurte mai lungi, sa nu aveti teme, chestii din astea. Tu te poti gandi la altceva depinde si deimaginatia ta. Eu ti-as sugera sa scrii mai mult despre scoala pe care ai visao tu scoala'de vis'ceva de genu...mult succes:*