| Aimée34 a întrebat:

A citit cineva cartea Ucenicul Vraciului de Joseph Delaney? Daca da, va rog frumos sa-mi spuneti si mie parerea voastra despre carte.Multumesc mult! Iar the best opinion primeste

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ce pot să spun, cărţile care nu m-au lăsat pe mine să dorm noaptea. Am citit 6 bucăţi, una mai bună decât alta.
Delaney are imaginaţie şi ştie s-o exploateze...

| Aimée34 explică (pentru Wøodenpints):

Prima carte din seria lui Delaney, Ucenicul Vraciului nu ti s-a parut ca lasa de dorit fata de celelalte? Mie in prima carte mi se pare limbajul prea simplu totusi.
Mersi mult pentru opinia ta oricum.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Aimée34):

Sincer,mie prima mi s-a părut cam cea mai bună. Şi aici mă refer la acţiune. Bine, după primele două cărţi deja mă obişnuisem cu stilul lui şi cu acţiunea cărţilor, deci i-a fost din ce în ce mai greu să mă surprindă, dar a făcut-o totuşi.

| luga a răspuns:

Pai eu nu o am dar am tot din aceeasi colectie : batalia vraciului e super

| Pavel_Mădă_1996 a răspuns:

Referitor la carte, eu vreau sa o downloadez. Nu stiti un site de pe care se pot downloada carti gratis, fara sa instalez si alte programe? Scuze ca ma abat de la subiect.