| anonim_4396 a întrebat:

Ati citit "Ucenicul vraciului" de Joseph Delaney? Cum vi s-a parut? Este cu adevarat o carte horror?batting eyelashes :*

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Am citit tot ce-a apărut la noi de Joseph Delaney, cărţile sunt destul de horror, dacă n-ai citit niciodată Stephen King, Serge Brussolo, Dean Koontz ori Clive Barker...Atmosfera este destul de tensionată şi întunecată, te prinde în mrejele ei, acţiunea e palpitantă, vrei mai mult şi mai mult... şi te trezeşti c-ai citit 6 cărţi pe nerăsuflate.

1 răspuns:
| Bishop a răspuns:

Da, acum cativa ani. Mi-a placut, are o actiune captivanta, si da este horror, nu foarte, dar este.