| unucavoi a întrebat:

Salut TPU, am cateva vederi vechi si as vrea sa stiu daca valoreaza ceva, stiti ceva site-uri?

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Le poti pune pe tocmai.ro pe mercador.ro dar inainte du-te la un evaluator de antichitati ceva sa stii cat sa ceri pe ele

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de vedere!
trebuie sa te documentezi despre vedere!
daca e una de pe vremea unui domnitor, sigur ca e valoroasa, daca e una de pe vremea bunicilor, ....nu stiu, depinde.
daca e nescrisa ar putea fi valoroasa!
nu cred c-ai scoate mai mult de 10 de lei pe ele, iar, repet, daca ai mai multe cred c-ai putea castiga niste firfirei!
n-am gasit site-uri!
as vrea sa te ajut dar, din pacate nu am gasit absolut nimic!
iti pot spune cam cat dau unii pe ele!
in jur de 2 euro, deci vreo 8, 50 lei pe caciula.

| unucavoi explică (pentru anonim_4396):

Buna, meci pentru raspuns, sunt scrise, unele le-am gasit pe net cu detectorul de la google, dar nu au preturi, o sa mai caut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru unucavoi):

Cu placere!

| anonim_4396 a răspuns (pentru unucavoi):

Pai, daca este asa, poti sa zici ca sunt valoroase, sa dai date despre ele si apoi sa scrii ca pretul este negociabil, de preferabil,-pentru. admiratorii de antichitati-sa fie in jur de 2 euro bucata!

| unucavoi explică (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate, o sa incerc sa vedem cine stie, poate poate...
apropo, a trecut mosu pe la tine? Sarbatori fericite!

| anonim_4396 a răspuns (pentru unucavoi):

Da, a trecut!
Da la tine?
Sper ca ti-a adus in traista numai fericire... si aproape uitasem,
SARBATORI FERICITE!winking

| unucavoi explică (pentru anonim_4396):

A trecut si pe la mine, si nu ma plang, a venit incarcat... si nu ma refer la cadouri, spiritul craciunului si sa fii in sanul familiei sunt cele mai frumoase cadouri de craciun.

Sarbatori fericite!

| paulpaul25 a răspuns:

Okazii.ro
Cel mai bun, cat de vechi sunt?

| unucavoi explică (pentru paulpaul25):

Salut, pai sunt intre 1925 si 1945, okazii e bun, dar as vrea sa stiu cam cat ar valora, sa nu cer nici prea mult nici prea putin putin

| alexSMK44 a răspuns:

Poti vinde pe tocmai.ro