| smyly a întrebat:

Am cateva actiuni la General Taxi din 1997 si as vrea sa stiu daca mai valoreaza ceva si unde le pot vine

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca este vorba de firma din Constanta acesta nu a mai dat declaratii din 2009. Asta inseamna ca a dat faliment sau este in reorganizare judiciara: http://www.mfinante.ro/infocodfiscal.html
In acesta situatie poti sa le arunci daca a dat faliment sau sa le pastrezi daca este in reorganizare financiara. Sa specifici daca este vorba de acesta firma.

| smyly explică:

Da e vb de firma din constanta