| cosmin3confuz a întrebat:

Stiti cumva vreun site care sa va spuna cat valoreaza un obiect? Am cateva monde din 89-93 si vreau sa stiu cat valoreaza. Am gasit mai multe site-uri de pe google dar fiecare arata un pret diferit.

Răspuns Câştigător
| Azre a răspuns:

Îți zic că știu că nu valorează nimic eu am monede din 1820 și mai mult de 30 de lei nu-mi iau pe ele.

2 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Nimic, dacă n-au cel puțin 100 de ani degeaba.

| cosmin3confuz explică (pentru Azre):

Mersi oricum

| Azre a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Îți zic că știu că nu valorează nimic eu am monede din 1820 și mai mult de 30 de lei nu-mi iau pe ele.