| Puppi a întrebat:

Am nevoie de o melodie din folclorul romanesc pentru a o pune pe fundal cand citesc proiectul despre ISTORIA LIMBII ROMANE LITERARE(vreau sa fac o prezentare in power point). Va multumesc!

Acord cu cel mai maare drag FUNDA!

Răspuns Câştigător
| salvy20 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UR4OsOvMvpw
eu cred ca merge bine asta

4 răspunsuri:
| ZOZOKid a răspuns:

Pune si tu ceva de George Enescu cum ar fi ciocarlia. Sau pane Balada lui Ciprian Porumbescu. Succes!

| jjeleu a răspuns:

Trece batalioane? sau imnul romaniei...

| vladut378 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru dar la mie e mai rau nici macar nu merge sa pun sunetu spune ca power point nu a inserat nici un sunet din ce cauza nu vrea?/

| Puppi explică (pentru vladut378):

Asa au patit si niste colegi de la mine din clasathinking