| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Am facut o prezentare in Power Point despre toleranta. Ce melodie as putea pune pe fundal?

6 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

In cearca si o melodie a lui Gheorghe Iovu. Poate exista optiunea ca melodia sa se repete pana la terminarea prezentarii...

| oz a răspuns:

Gheorghe Zamfir - Einsamer Hirte
cred ca s-ar plia perfect.

| Kandy a răspuns:

Michael Jackson-On the line (mi se pare potrivita... te face sa te gandesti ca poti fi mai bun si mai intelegator cu ceilalti happy ). Depinde daca iti place si tie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da una de emoistiilaughing

| miasdbnqwyiudnwqiygu explică:

S-ar potrivi perfect cu tema prezentarii numai ca sa termina prea repedecrying(((((((((((((((((((((((((((((

| foxeye a răspuns:

Este o tema de gandire. dar totusi singura melodie ce imi vine in gand este "heal the world" al lui Michael Jackson. are acele versuri "there's a place in you heart and I know that it is LOVE" are o legatura in mintea mea. nu stiu daca o simti si tu big grin