| Blagandrey a întrebat:

As vrea sa va stiu parerea despre aceasta chitara Ibanez V72 ECE. Se merita sa o cumpar este in jur de 600 de roni este o chitara electro-acustica. Este buna chitara? Daca nu ce chitara imi recomandati pana in 600 de roni. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| IonutPutinica a răspuns:

Buna chitara Ibanez V72 ECE este chiar foarte foarte buna, este extraordinare am si eu una, e buna pentru incepatori dar si pentru profesionisti iti merita toti bani