| Magduttza a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa imi iau o chitara. Sunt destul de priceputa in acest domeniu... si mi-am schimbat foarte mult parerea si pana la urma am ajuns la Ibanez - electro acustica si as vrea sa stiu ce as mai trebui sa ii cumpar, desigur dupa ce o cumpar pe ea. Eu asa m-am gandit sa ii cumpar : husa, acordator, ham, capodastru, pene si poate daca imi raman bani si de suport. Ce ar mai trebui sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| Daana_3623 a răspuns:

Hmm...ibanez electro-acustica, nu iti lua inca capodastru, ca nu ai inca nevoie de el, nu iti lua inca acordator, gasesti si pe net, ti-l dau eu daca vrei. Dar mai gandeste-te la alegerea chitarii, consulta-te si cu un profesor sau cel de la magazin.winking

2 răspunsuri:
| Magduttza explică:

Dana, dar tu nu ai nevoie de acordator? si de ce sa nu imi iau capodastru? PS acordator tot de pe site cu chitara il luam big grin totul e de pe acelasi site. Profesorul de la noi ar zice din prima sa iau o clasica, iar cel de la magazin, nu stiu cand are tata timp sa mergem la Bosanci sau la anul sa merg cu tine. PS tata nu are rabdare sa mearga cu mine sau eu stiu eu cine si sa stea mai mult.

| alin221221 a răspuns:

Nimic zic eu...