| Andra1599 a întrebat:

TPU: dețin o serie de casete video destul de vechi, au aparținut bunicului meu care a fost colecționar de așa ceva. Doresc să aflu cat sunt de valoroase și câți bani pot primi pe ele, este vorba despre "Osterreich 2" sunt 5 casete video cu părțile 4, 7, 8, 10 și 11.
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Casetele nu mai valoreaza nimic in ziua de azi.
Ma indoiesc ca ti le va cumpara cineva, poate doar sa le vanda la plastice.

| mihai69 a răspuns:

Nu mai valorează nici măcar cât casetele pe care sunt înregistrate.

| Bondarel99 a răspuns:

Daca te uiti din intamplare la clipuri pe Youtube de dumpster diving o sa vezi ca cel mai des se gasesc in tomberoane casete vechi laughing

| Lioana a răspuns:

Colectionar si a avut doar 5 casete, nici macar seria completa? Eu am mai multe casete video si nu sunt colectionara. Sunt bune de acumulat praf pe ele.
Dar incearca sa le vinzi pe OLX. Poate gasesti vreun colectionar adevarat.

| xerxes1 a răspuns:

Valoreaza greutatea lor in plastic.