| TheAce a întrebat:

Doresc ca in primavara sa organizez un workshop de poezie dar si de proza (workshop literar) la Oradea dar si un workshop cu 4 seminarii via satelit (pe internet si skype). Stiu ca sunt multi tineri pasionati si talentati (am ajutat o gramada pe acest site) si in principiu as vrea sa stiu daca ati fi interesati si daca ar merita sa ma stresez sa pun pe roate acest proiect.

1 răspuns:
| ttturquoise a răspuns:

Dacă acestui workshop I se va face publicitate, sunt sigură că se vor găsi mulţi tineri interesaţi. Chiar dacă sunt timizi, poate că vor prinde curaj în spatele internetului. Mult succes!