| anonim_4396 a întrebat:

caut pasionati de literatura, care daca se intampla sa mai si scrie poezie/proza/teatru. orice, ar fi super. (propun celor interesati sa ne facem un loc al nostru o pagina de facebook, ceva, unde putem sa ne impartasim ideile, unde sa discutam si sa ne facem glasurile literare auzite si simtite)...
Va rog lasati un comentariu daca sunteti interesati si un mesaj in privat cum pot sa dau de voi, gen un mess, un facebook, un telefon ceva) sau pentru cei ce aveti carti publicate putem sa le facem cunoscute... orice idee aveti, daca vreti sa facem impreuna acest proiect, cu totii aveti statutul de fondatori...

16 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Exista wattpad pentru ceea ce vrei tu sa te exprimi, acolo e posibil orice.

| Korb a răspuns (pentru Drimmero):

Da, ei bine eu vreau sa avem o comunitate, care sa ofere un feedback..nu doar sa scriu ce-mi trece mie prin minte.

| Drimmero a răspuns (pentru Korb):

E ok, blogg, doar ''gasca'' sa ai smug.

| Korb a răspuns (pentru Drimmero):

Vrei sa faci parte din acest proiect?

| Drimmero a răspuns (pentru Korb):

Daca avem unde posta, de ce nu? E o ''sanse''.

| Korb a răspuns (pentru Korb):

Miscarea Renasterii Literare...pagina de Facebook..cauta te rog, si astept sugestii, idei, daca vrei sa-mi dai detalii de contact..sa colaboram pentru imbunatatirea paginii, promovarea ei..si umplerea ei cu ce ne-am propus.

| Drimmero a răspuns (pentru Korb):

Nu folosesc facebook, asta ar putea fi o ''piedica''.

| Korb a răspuns (pentru Drimmero):

Asta cam e o piedica.

| Drimmero a răspuns (pentru Korb):

Chiar ca!

| suffarstar a răspuns:

I'm in.

| AGirlWithDreams a răspuns:

Hei, si eu sunt interesata de acest proiect. Anul trecut am luat locul I la Festivalul Internațional "Vasile Pogor" pe secția de poezie. Menționez ca sunt minoră...nu stiu daca este un dezavantaj.

| TPUuser282828 a răspuns:

Poti fi mai detaliat? Imi place ideea, dar ce mai exact va fi? Pur si simplu ne punem ideile acolo? Sau le publicam pe un blog ceva?

| Korb a răspuns (pentru TPUuser282828):

Ma gandeam la un fel de blog, da, unde ne putem comenta lucrarile, unde ne putem strange..toti cei cu astfel de velitati...

| Korb a răspuns (pentru TPUuser282828):

Veleitati, scuze, unde putem sa ne cunoastem unii cu altii, sa ne comentam creatiile, ce zici?

| Korb a răspuns (pentru TPUuser282828):

Are you in?