| Bogdan_George_1995 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste piesa de teatru difuzata uneori pe TVR1, cu o femeie si un barbat care se intalnesc intr-o gara si vor sa se casatoreasca? Nu stiu mai multe detalii, dau funda pentru raspunsul bun.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

"Iubirea e un lucru foarte mare" de Ion Băieşu, cu Coca Andronescu şi Octavian Cotescu.

2 răspunsuri:
| DaniiAwe a răspuns:

Care incepe acum?raised eyebrows Daca da : O femeie la fereastra. Si nu cred ca e piesa de teatru