| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste un film in care erau vecini o femeie si un barbat si nu se suportau si nu stiu cum au dat unul de altul pe internet si vorbeau si acolo se intelegeau fara sa stie ca erau de fapt vecini laughing si parca isi dau intalnire si cand se intalnesc realizeaza cine erau laughing?
P. S. parca a fost pe Acasa tv mai de mult.

4 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

You've Got Mail

| Balkan a răspuns:

"You've Got Mail"
cu Tom Hanks si Meg Ryan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gata l-am gasit era Meet Prince Charming cineva a mai pus intrebarea asta pe TPU laughing Ms oricum.

| yuly04 a răspuns:

Asa i-am explicat lu varamea odata fata il stii pe baiatu ala frumos din filmu ala cre se certa cu soacrasa pe casalaughing)))))))))))))))