| maryanass a întrebat:

sunteti de acord cu afirmatia ca "Votul este cel mai puternic instrument
pe care l-a avut omul vreodată pentru a învinge nedreptatea"?

5 răspunsuri:
| simf a răspuns:

In teorie - da. cum se aplica practic - nu. voteaza cine vrea si iese cine trebuie.

| a1doru a răspuns:

Aiurea!rolling on the floor

| Muflă a răspuns:

Nu. Majoritatea oamenilor sunt proşti, deci nu-ţi trebuie cine ştie ce efort să le influenţezi alegerile. And there are sooo many ways to cheat... Pân' la urmă ăia de sus fac tot ce vor ei, noi nu contăm happy Deal with it.

| chokingvictim a răspuns:

Propaganda burgheza

| ktrinel a răspuns:

Sunt de acord... dar...