| alinush_2610 a întrebat:

Salut tuturor.Am nevoie de putin ajutor.De anul trecut am ajuns redactor la ziarul liceului.Anul acesta am pus mai multa seriozitate pe aceasta ocupatie.As vrea sa-mi dati niste idei cum ar putea fi schimbat? E format din 4 pagini, desigur, aici sunt si bancuri, si piuneze de-ale elevilor, etc, etc. Dar as vrea sa fie putin mai interesant pentru elevi. Ce sfaturi imi puteti da?

Răspuns Câştigător
| αηιтα a răspuns:

Eu cred ca o pg. ar trebui sa fie despre cei mai populari elevi ai liceului...Sa dai stiri''hot'' din interiorul liceului pe care le-ai surprins.sa faci o pg. unde elevii sa poate pune intrebari, etc...da si u o fundita.plz