| Matt14 a întrebat:

Salut tuturor!
Sunt un baiat si am 15 ani
Sunt indragostit de ea
Ma invitat o fata in oras si cand am sa merg cu ea nu stiu ce sa vorbesc cu ea.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Fii tu inasati, care ai fost si pana acum.Acela pe care fata vrea sa-l cunoasca happy
Sa ne zici cum a fost! Succes happy

| Himera a răspuns:

Daca iti poveste ceva ii pui intrebari " M-am dus la gradina botanica." Ce ti-a placut cel mai mult acolo? "erau niste plante carnivore." ce interesant! de unde provin? bla bla... Sau uita-te pe net si memoreaza cateva bancuri bune ca sa insufletesti atmosfera din cand in cand sau pentru a preveni un blocaj.

| sHd007 a răspuns:

Daca o conduci acasa si ea nu intra repede in casa si mai sta pe afara cu tine. Inseamna ca te place si ar vrea sa o saruti. Daca intra repede in casa, inseamna ca ai dat-o in bara, nu vrea sa te sarute. BAFTA!

| bugara a răspuns:

Pfff! Fi tu insuti ma, ea te-a invitat in oras pentru ca vrea sa te auda pe tine nu pe noi, cei de pe TPU. Daca iti faci atatea griji cand iesi cu una in oras nu vreau sa mi te imaginezi cand o sa te invite in pat. laughing Bafta!