| CuppiDoon a întrebat:

Trebuie sa merg la o nunta, ca invitat...

Nu stiu ce tinuta sa-mi iau. am 14 ani (baiat)

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, daca nu e nunta de fita, adopta tinuta in care tu te simti cel mai bine, dar totodata sa fii si elegantwinking

| AlExAnDrU_7476 a răspuns:

Dai funda :d... Oricum, nu exagera cu imbracamintea, poarte ceva in care te simti tu bine ( nici chiar hainele pe care le iei afara laughing) Eu recomand o pereche de blugi cu un tricou asortat ok bft

| Bibishorrrr a răspuns:

Poi...ia-ti niste blugi si o camasa.happye cel mai bine ...nu trebuie sa te impopotonezi ca bradu de craciun ia-ti ceva elegant si cu care te simti tu binehappy. Succes! Funda?smug