| Mihaitza099 a întrebat:

Salutare.aveti idee ce semnifica"Nu lasa niciodata frica sa iti decidă soarta

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Cred că se referă la ideea aia gen idk... Uite un exemplu :
1.Îți e frica să ieși la o întâlnire cu băiatul / fata visurilor tale. Tu nu te duci la întâlnire și rămâi singur /a toată viața happy
Oriiii...
2. Te duci la un interviu de angajare și îți e frică, automat o sa ai emoții și o să te **** pe tine de frică și emoții sad și o dai in bara.
Sper că te-am ajutat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune să ai curaj în viaţa şi să iei propriile tale decizi.

| DiyanAndorea a răspuns:

Soarta este prezentul pe care il cream si pe care il transformam in trecut. Frica reprezinta ezitarea, gandirea profunda a ce se poate intampla daca gresim. Soarta inseamna liberul albitru, astfel...nu trebuie sa luam decizii fara sa credem in ele cu adevarat. O decizie luata, trebuie sa aiba in spate o convingere, pentru ca orice lucru facut, poate duce la regrete daca nu l-ai facut cu incredere la momentul respectiv.
Sper ca te-a ajutat raspunsul. Sa ai o seara frumoasa! happy