| Aly07 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar niste role. Fiind incepator as vrea unele care sa mi se potriveasca. Pretul as vrea sa fie cam pana 180 lei.Ce marca imi recomandati (ieftina+buna)?. Multumesc celor care ma lamuresc cat de cat happy.

2 răspunsuri:
| n1cknam3 a răspuns:

Sincer la pretul ala iti recomand marca Clever (se gaseste la bila ambalat in sticla )... glumesc, nu iti recomand sa iti cumperi o pereche mai ieftina de 200 - 300 ron, am avut destule role ieftine si iti zic sincer, majoritatea fac un zgomot foarte nasol, unora le pica rotile dupa o luna, gheata interioara e cusuta foarte, foarte prost si dupa primele ore te alegi cu niste iritatii la picioare de nu le mai incalti o saptamana dupa (asta garantat la orice pereche de role no name), rolele ieftine au abec mic. sau au un abec mediu dar una scrie pe cutie si alta demonstreaza produsul... eu zic sa mai pui niste bani deoparte si cand iti ei macar sa iti ei ceva de calitate, care sa reziste si sa te tina,

| Siiimo a răspuns:

Eu am role RCO. Pretul difera de la model la model. Eu am rolele astea de 2 ani si le folosesc destul de des, iar starea rol este destul de buna. Ai cotiere, genunchere, casca roti de schimb (din silicon bine-nteles ) Masura se regleaza deci daca ti se mareste piciorul nu esti nevoit sa iti iei alta pereche de role. Sper ca te-am ajutat:*