| Aly07 a întrebat:

Salutare,as vrea sa-mi cumpar niste role si nu stiu ce sa aleg. Trebuie sa mentionez ca sunt incepator, deci cu acele role voi invata sa merg. Ce imi recomandati? Pretul as vrea sa fie undeva intre 180-200 lei. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Rolleer a răspuns:

Buna, eu am cumparat asta: http://bit.ly/role-silicon si merge foarte bine. Am platit numai 129 ron

| LovelyKitty2 a răspuns:

Nu iti lua cu silicon si eu sunt incepatoare si rotile se opresc intotdeauna si o sa cazi cu roti de cauciuc e mai bine desi aluneca mai tare te simti mai bine in ele

| LovelyKitty2 a răspuns:

Cele ieftine sunt mai proaste o sa mergi ma bine cu unele mai scumpe

| RayOrso6153 a răspuns:

Daca iveti cele mai bune ar fi role cu roti de silicon.Pretul nu este mai mare de 180lei.Mai iti poti lua si cu roti de cauciuc dar sunt mai usoare si aluneca mai tare.Spe ca te-am lamurit.

| AmkCrina a răspuns:

Uite aici. Role reglabile cu un design cool la un pret excelent.
http://susperole.ro/92-action-role-reglabile-canvas.html