| Ness_Dragos_1995 a întrebat:

Salutari tuturor, cine stie unde as putea gasi de cumparat lumini pentru un shooting foto ca ale lui Brandon Woelfel. Las un like de Youtube sa vedeti despre ce e vorba: https://www.youtube.com/watch?v=C7Mk-C8un6E&t=214s

Răspuns Câştigător
| RiRi5846 a răspuns:

Se numesc Fairy Lights si le gasesti pe amazon sau ebay.E posibil sa le gasesti si pe eMAG sau la magazinele de decoraiuni/petreceri.

| Ness_Dragos_1995 explică (pentru RiRi5846):

Iti multumesc! Am gasit si in Dedeman in caz ca mai cauta cineva. Se gasesc in special pe sezon, Craciun, Revelion.

1 răspuns: