| ΚαςςιαnFilellinιkoς a întrebat:

Spuneti-mi o parere despre creatia mea va rog: http://www.versuri-si-creatii.ro/......zpdsu.html

13 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Am citit-o pe toată (şi eu mă mir, de obicei nu-mi plac poeziile ăstea). Ideea nu-i rea, dar rima e puţin cam forţată şi prin unele locuri inexistentă. Trebuia să găseşti un singur model de rimă şi să-l aplici la toate strofele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poezia promite dar nu e superbă! Rima e extrem de forțată,și fără sens. Măsura e ok, dar înțelesul nu! Nu-mi place idee că te-ai inspirat foarte mult din,, Luceafărul,, ceea ce iți face poezia amuzantă(și nu bună).O poezie bună nu e neapărat lungă sau cu rimă. Poezia cu rimă este o poezie clasică, dar totuși trăim în 2012, un an în care poezia modernă e la mare căutare(Nichita Stănescu, Lucian Blaga). Deci să reluăm:poezia promite dar nu e superbă. Sper să mai lucrezi! Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| rockelle75 a răspuns:

Genial! Absolut genial!

Răspuns utilizator avertizat
| Ideea a răspuns:

Doarte frumos, te descurci de minune. Versurile tale mi-au atins sufletul.

Răspuns utilizator avertizat
| Ideea a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Pai, cei bun si frumos trebuie apreciat.

Răspuns utilizator avertizat
| m1xa3la a răspuns:

Luceafarul 2...super versuri. tine-o tot asa.

Răspuns utilizator avertizat
| m1xa3la a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Ideile sunt diverse incearca sa cauti o revista unde sa lansezi din ele pentru ca parerea mea e ca ai talent, si ar fi pacat sa il tii decat pentru tine

Răspuns utilizator avertizat