| PrincessConsuela a întrebat:

Spuneti si voi ce credeti http://s1102.photobucket.com/albums/g453/Ana_Ce/

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Imi plac, in special cea cu ferestrele alb-negru si cea cu fereastra prin care bate soarele happy. Sunt destul de bune si o sa vezi ca pe parcurs o sa faci fotografii din ce in ce mai bune, o sa iti dai seama cum trebuie sa incadrezi un obiect si restul lucrurilor de genul big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place fotografia cu apusul printre ramuri, e perfecta! De fapt, toate sunt foarte frumoase si sugestive. Tine-o tot asa!