| YunnYunn a întrebat:

Hey! Care este diferenta dintre Fimo si Cernit findca Cernit este putin mai ieftin iar Fimo destul de scump. Help a si dau funda celui mai bun raspuns :* happy Daca aveti Fimo nedesfacut si mai ieftin am sa ma interesezwinking
Sa revenim la intrebare care este mai bun pentru figurine Cernit sau Fimo? O_o

Răspuns Câştigător
| mady9 a răspuns:

Din punctul meu de vedere te sfatuiesc sa folosesti fimo happy Eu asta folosesc si te asigur este foarte bun happy

| YunnYunn explică (pentru mady9):

Am cumparat deja dar nu Fimo si nici Cernit din ce am inteles Cernit se usuca doar la cuptor...eu folosesc Darwi este foarte fain doar ca se lipeste de mana daca nu te dai cu ulei happy A fost mult mai ieftin 4 lei o culoare de 100g si fimo era 7 lei tot 100g happy

1 răspuns: