| zam a întrebat:

Stie cineva in ce consta examenul de admitere la SCOALA POPULARA DE ARTE BUCURESTI? La percutie in special. Adica eu mi-am luat tobe, si vreau sa ma apuc de niste cursuri, dar nu sunt in stare sa dau o admitere.adica nu pot canta o melodie sau ceva genstraight face

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Dar nu cred ca trebuie sa canti o melodie intreaga...cred ca poti canta ceva simplu doar cu vocea fara negativ fara tobe fara nimic.
Bani?! eu stiam ca se intra pe talent nu pe bani! oricum succes!