| AlinutzaRouz a întrebat:

Stie cineva o vraja sau vreun mod prin care poti chema spiritele?

Răspuns Câştigător
| zemantex a răspuns:

Poti incerca sa faci spiritism. stiu persoane care fac asta de ani buni si n-au ramas nici fara bani, n-au fost nici internati la nebuni.

36 răspunsuri:
| JustAlice a răspuns:

Pai in prmiul nu cred ca exista vraji...si am citit dintr-o carte ca spiritele sunt tot timpul in aer..adica cand atungi aerul ca si cum le-ai atinge pe ele..bine ca nu cred ca e posibil.cauta o carte sau un film fain horror poate iti mai da de ganditbatting eyelashes exemplu: Tamara sau este un serial pe protv la ora 18:00 "mesaje de dincolo" succes!

| ultraspolitm a răspuns:

Doamne te controleaza ceva sau cineva crede sa faci tot mai mult rau mai bine lasa u astea si mai mergi la Sfanta Biserica crede ii mai bine.

| denissita a răspuns:

Fata eu te cred pentru ca p min m ajuta ceva d fiecar data. trebuie sa fac un mic ritual s gata de 3 ani ma ajuta

| denissita a răspuns:

Daca vrei sa vb mai mult sa mi dai un semn. poate facem schimb de adrs d mess. pooop

| fernanda22 a răspuns:

Buna sincer am auzit de asa ceva. dar nu prea stiu exact cum se face stiu ca trebuie sa legii o biblie cu ata si cu o cheie o foaie rotunda si scis tot alfabetul si cifrele la o masa de lemn rotunda si incerci sa chemi pe cineva care te-a iubit si iti va raspunde prin da sau nu, dar trebuie sa stii ca sa il intorci inapoi ca am auzit ca altfel te va chinui si va sparge tot in casa va distruge, si oriunde te vei duce vine dupa tine si eu am pe tatal meu mort mi-as dori sa vb cu el dar in acelasi timp im este si frica dar stiu ca nu mi-ar face rau niciodata ca m-a iubit foarte mult astept sa im spui ceva daca stii si daca ai aflat sau mai bine zis daca ai incercat

| ghofre a răspuns:

Visul