| oanadumitru2004 a întrebat:

Stie careva dintre voi vreo vraja de dragoste.va rog!

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mergi in padure intr-o noapte cu luna plina, faci un foc mare de tabara, te dezbraci complet si incepi sa invoci spiritele padurii.
In cel mai bun caz apari pe Youtube, devii ''vedeta'' si asa iti gasesti sufletul pereche!winking

| DEBrown a răspuns:

Da, o poti prepara. Profesorul Horace Slughorn ne-a invatat asta la Hogwarts. Pentru a afla cum urmareste filmul "Harry Potter 6 : Harry Potter si Printul Semipur"

| SlaYeR92 a răspuns:

Expecto patronum. dar trebuie sa inveti in hogwarts s-o faci...

| Nimeni1996 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorcrezi ca suntem in filme?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

trebuie sa-mi dai toate semnalmentele persoanei respective, 3000 de euro si o masina ca sa aiba cu ce sa vina la tinewinking

| Quaresma_5984 a răspuns:

Abracadabra

| myha_5131 a răspuns:

Iei o oala mare, pui 1kg de sare, 2 litri de otet, 10 oua, 3kg faina de porumb, ciuperci, smantana, 6 urechi de peste, 10 picioare de sarpe, mesteci bine si lasi la fiert 2 zile happy O sa vina dragostea la tine cum n`ai mai vazut.