| Ana_Tornean_1990 a întrebat:

am auzit ca poti chema un spirit sau asa ceva...stie careva despre ce e vorba? Adica cum as putea sa-l chem, ce va face...

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Buna!
Daca este vorba de nenea Charlie atunci e grav...
https://www.youtube.com/watch?v=XpsaKu6zNtw
Este doar o facatura cu 2 creioane.Eu unul cred ca la asta te refereai intrucat a devenit foarte "la moda" in scolile din Romania.
Nu chemi pe nimeni intrucat este o farsa deci nu are ce sa faca.
Nu ai cum sa chemi un spirit, fii serioasa! Odata ce un om moare ramane asa. (Atata timp cat nu e zombi :P)
Oricum nu are ce sa ti se intample.Totul are o explicatie.Adica na, as intelege daca te-ai intreba cum merg unii pe apa, cum a facut Houdini unele magii, dar asta in niciun caz.
Repet nu ai ce sa patesti.
Sunt multi oameni speriati de aceste table Ouija, deci poti sa te uiti aici daca stii engleza.Este fainut cu toate ca nu cred in asa ceva.
Daca nu intelegi engleza atunci sa spui.
http://thoughtcatalog.com/......ja-boards/
PS: Nu citi articolul decat daca vrei sa nu dormi la noapte! Pe bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce să chemi, nu există spirite.